Často se ptáte

Proč musíme platit vstupné?

Garden Food Festival nabízí kromě ochutnávek vystavovatelů také doprovodný program, který na jiných akcích nenajdete. Na pódiu se střídají špičkoví kuchaři a další osobnosti (např. slavní sportovci nebo herci), kteří předvádějí svoji show a dávají vám ochutnat to, co na pódiu vytvoří. Festival moderují Markéta Hrubešová nebo Petr Král, kteří v areálu vždy navodí parádní atmosféru. K tomu vám nově hraje živý hudební doprovod. Na pódiu se objevují také animátoři science show, kteří ukazují fyzikální a chemické pokusy a dokáží zabavit celou rodinu. Za to všechno platíme honoráře. Kromě toho je v místě velká dětská zóna (skákací hrad, workshopy, dílny, sportovní zázemí). Jídlo a pití si vychutnáváte nejen na svých piknikových dekách nebo sandbagech, ale také u stolů a lavic, které je potřeba zastřešit. Také pro vás máme čisté toalety a několikrát denně areál uklízíme. Jeden turnus GFF připravujeme několik měsíců. Za to všechno zaplatíte v předprodeji sto korun (děti do 140 cm jdou zdarma).

Můžeme si vstupenky koupit na místě?

Ano, samozřejmě. Pokladny jsou otevřeny celou dobu konání festivalu. Na místě stojí vstupenka 150 Kč.

Kdy končí předprodej vstupenek?

Předprodej vstupenek končí den před akcí. To znamená na sobotní Garden Food Festival v pátek večer a na nedělní Garden Food Festival v sobotu večer.

Může do areálu pes?

Bohužel, větší pes do areálu nemůže. Je nám to samotným opravdu líto a naše psí kamarády také necháváme doma. Ale velké množství lidí a jídla by v kombinaci se zvířaty nemuselo dopadnout dobře. Malé pejsky, které se vejdou do tašky, ale dovnitř pustíme pod podmínkou, že v té tašce zůstanou.

Je areál bezbariérový?

Ano.

Na co jsou grešle?

Grešle jsou naše festivalová měna. Přestože název grešle odkazuje k dávné historii, neznamená to, že vás stále budeme nutit ke středověkým způsobům placení. Při vstupu vás vybavíme čipem, díky kterému bude vaše nakupování mnohem pohodlnější. U stánků si vyberete, objednáte a přiložíte čip. Systém vám odečte grešle. Grešle můžete dobíjet na čip dle libosti. Postup při placení čipem je velice jednoduchý, jistě jej mnozí znáte například z aquaparků. Vstupné i čip s grešlemi můžete zaplatit také platební kartou. Jinou měnou se na Garden Food Festival neplatí.

Kolik je jedna grešle?

Jedna grešle je 25 Kč. Ceny za ochutnávky se pohybují od 2 do 8 grešlí, zaleží na sortimentu.