Radek Kašpárek,Jan Punčochář a Přemek Forejt. Tři králové české gastronomie a porotci soutěže MasterChef Česko na jednom pódiu. Chcete to vidět na vlastní oči? Tak se přijďte podívat od 4. do 6. dubna do pražské Invalidovny. Kromě slavných šéfkuchařů tam potkáte také finalisty této oblíbené soutěže.

Radek Kašpárek

Radek Kašpárek je fanouškem moderní kuchyně s důrazem na přímočarou a nepřikrášlovanou prezentaci surovin. Bez zbytečných okolků servíruje silné chutě, a jeho pojetí pokrmů jsou často velmi neočekávaná.  Jeho restaurace Field získala v roce 2016 michelinskou hvězdu a už ji dvakrát obhájila.

Jan Punčochář

Jeden z nejlepších šéfkuchařů se narodil v Praze, kde se vyučil v hotelu Ambassador. Pracoval v mnoha vyhlášených pražských restauracích. Své zkušenosti dále sbíral v zahraničí, kde absolvoval stáže v michelinských restauracích Hangar 7 a Tim Raue. V současné době otevírá novou restauraci U Matěje.

Přemek Forejt

Talentovaný šéfkuchař restaurace Entrée v Olomouci, která své hosty vítá ojedinělým prostorem otevřené kuchyně se živou zahradou. Nabízené menu je inspirováno přírodou. O tom, že Přemek potěší i největší gurmány, není pochyb. Jeho zkušenosti podtrhává působení v londýnské restauraci L´Autre Pied, která se chlubí Michelinskou hvězdou, i spolupráce v brněnském restaurantu Koishi.